Organizátoři

Tým tvoří jak organizátoři loňských Refreshů, tak nová krev z organizátorských kurzů HB.

Rózi Jandová – vedoucí týmu

S Refreshem mám co do činění už třetí rok a stále mě to baví. Letos se budu především snažit, aby všechno běželo tak, jak má, aby účastníci byli spokojení a nic jim nechybělo. Takže pravděpodobně budu pobíhat někde okolo a budu se snažit být tam, kde bude nejvíc potřeba.

Mimo Refresh se také zapojuji do brontosauřích akcí v Brně, kde současně studuji. Srdcem jsem však Rozruch, s kterým také pořádám víkendovky a tábory.

Danča Syrovátková 

Na Refreshi se starám o komunikaci s účastníky – nejspíš spolu tedy budeme brzy v kontaktu! Ač refresh-nováček, také se podílím na přípravě některých programů. Jsem členkou RC HB Praha – podílím se na pražském OHB a organizuju další akce.

Mimo Brontosaura se pracovně i studijně věnuju vzdělávání dospělých – starám se o vzdělávací akce v jedné neziskovce. 

Terka Opravilová – programová vedoucí, PR 

Na téhle skvělé akci mám tu čest se podílet (občas i velmi intenzivně) už potřetí. Stále mě baví a dává větší a větší smysl. Protože propojování lidí, motivace a společné nadšení je přesně to, co Brontosaurus potřebuje, a přesně to potřebuju i já. 🙂 Starám se o to, aby Refresh splňoval to co od něho chceme a aby jeho výsledek byl co nejvíc uspokojivý. A tomu předchází to, že se o Refreshi lidé dozví a neodolají skvělému programu a atmosféře, která Refresh provází. Proto doufám, že i Tebe Refresh zaujal!

Dalimil Cody Toman – oceňování, přednášky, lektoři 

Vzděláním volnočasový a sociální pedagog, aktuálně pracuje v Hnutí Brontosaurus jako programový ředitel. Každoročně přes léto pořádá zážitkově vzdělávací kurz Cestičky, dobrovolnický tábor u krajanů v srbském Banátu a od minulého roku také jeden z projektů Refreshe – tábor Na hraně – malá škola environmentálního života. Ve volném čase se rád vydává na daleké cesty, rozjímá v přírodě či u černého čaje s dobrou knihou.

Refreshi dává myšlenky a směr, posouvá co stojí a motivuje ostatní. Na místě ho bezpochyby zastihnete se skleničkou v ruce pronášejícího dojemná slova nebo snícího o dalších plánech, blízkých i vzdálených.