Praktické informace online

Nepřehlédni několik důležitých informací k online Refreshi 2020.

Termín

Na první přednášku se můžeš těšit už ve čtvrtek 26. listopadu večer.

Refresh 2020 společně zahájíme v pátek 27. listopadu v 17:30, program pak poběží do 21:00.

Znovu se pak potkáme následující den (sobota 28. listopadu) ve 13:00. Celý Refresh v sobotu také zakončíme, a to ve 22:00.

Program počítá s přestávkami na svačiny a večeře. Svůj program si můžeš utvořit libovolně, podle toho co tě bude zajímat a kterých bloků a přednášek se budeš mít chuť zúčastnit.

Kde a jak se připojit?

Přihlášeným účastníkům dopředu zašleme program jednotlivých bloků s odkazy, kde bude možné je sledovat. Jednotlivé bloky poběží v aplikaci Zoom. Vybrané přednášky poběží zároveň v živém vysílání na Facebooku Hnutí Brontosaurus.

Bloků a workshopů v Zoomu je možné se zúčastnit ve webovém rozhraní. Můžeš si  také aplikaci Zoom i stáhnout – odkazy, které ti před Refreshem přijdou, tě ke všemu navedou (z hlediska uživatelského pohodlí je lepší si aplikaci stáhnout, ale ani ve webovém rozhraní o nic nepřijdeš). Pokud si chceš aplikaci stáhnout už v předstihu, můžeš tak udělat tady.

Po celou dobu programu měj prosím vypnutý mikrofon, zapínej ho jen v momentě, kdy bude prostor pro diskuzi. (Zapnout a vypnout mikrofon i kameru můžeš vždy v okně Zoom meetingu vlevo dole.) Pro dotazy neváhej použít chat, jen měj trpělivost s odpovědí – je možné, že si ji přednášející či lektoři hned nevšimnou.

Cena

Letošní online Refresh je pro všechny účastníky a zájemce zdarma. Práce na něm se ale pojí se spoustou vynaložené energie a také pořízení nového technického vybavení. Můžeš nás podpořit libovolně vysokým příspěvkem na účet č. 2100070590/2010. Potěší nás, když nás za vloženou energii pozveš na virtuální kafe. 🙂

Proč se přihlásit?

Možná si říkáš, proč je potřeba se na online událost hlásit, když se bude promítat i veřejně? Máme pár důvodů:

  • Abychom dosáhli příjemné komorní atmosféry a každý měl možnost se aktivně zapojit, museli jsme u některých bloků omezit jejich kapacitu. Registrace na tyto programy poběží přes přihlašovadlo zaslané včas přihlášeným účastníkům.
  • Jako přihlášeného účastníka tě budeme moci oslovit k zapojení – ať už k prezentaci tvé vydařené akce, plánovanému projektu apod.
  • Pokud se přihlásíš nejpozději týden předem, dostaneš do zahájení Refreshe drobné překvapení až k tobě domů – a to si určitě nechceš nechat ujít! 😉
  • V neposlední řadě uděláš velkou radost organizátorům! 🧡

Ještě váháš? Ne? Utíkej se přihlásit. A to nejpozději do čtvrtka 26. listopadu.

Zapoj se také aktivně

Nové projekty

Nedílnou součástí Refreshe je vznik nových neotřelých projektů. Máš nějaký takový v plánu a hledáš někoho, kdo by se k tobě přidal? Máš myšlenku zajímavého tábora, zapojení nové lokality, novou platformu brontoakcí? Prostě akci, kterou chceš uspořádat? Pošli nám do středy 25. 11. svůj nápad na e-mail refresh@brontosaurus.cz a domluvíme se na tvém zapojení do programu Refreshe.

10 NEJ úspěchů Hnutí Brontosaurus 2020

Máš akci, aktivitu, projekt, co si zaslouží představit ostatním? Něco na co může být Brontosaurus hrdý? Něco co může inspirovat, povzbudit a nebo jen ukázat, že jsme dobří, jedineční, úspěšní? Něco, čím bys rád Hnutí vzletně prezentoval(a)? 
Přihlaš se do výběru 10 NEJ úspěchů!
Napiš nám nejpozději do pondělí 23. 11. na e-mail refresh@brontosaurus.cz.  Stačí jméno, jedna dvě věty o jaký úspěch se jedná a kontakt včetně telefonu. Pak už se individuálně domluvíme na tom, jak bude prezentace vypadat a co bude třeba.