Jaké tvoříme projekty?

Bez nových myšlenek a projektů by to nebyl žádný Refresh. Každý rok na Refreshi vznikají nové nápady. Vymýšlíme aktivity a projekty, které oživí činnost hnutí. Snažíme se, aby projekty byly praktické a užitečné. A jak to bude probíhat letos?

Malý refresh
Máš nápad na víkendovku, jednodenní akci, večerní sešlost? Ideální! Můžeš vše představit ostatním a s nimi nápad probrat. Také můžeš přizvat k akci mentora a další najít další orgnizátory.

Velký refresh
Ambicióznější myšlenka? Větší akce či PsB? Nový program celého hnutí? Perfektní!

Takový nápad můžeš představit a prodiskutovat v samostatném bloku a probrat s ostatními celý záměr. Také můžeš přizvat mentora a nadchnout pro akci další organizátory.

Mentorský program
Spíše než pořádat akce chceš podpořit vznik nových týmů a dát jim zpětnou vazbu? Přijeď jako mentor. Na Refreshi chystáme představení mentorů, ze kterých si budou organizátoři vybírat toho svého.

Podpůrná skupina
Nemáš zatím na mysli žádnou akci? Možná ani nechceš organizovat? Nevadí, rádi uslyšíme tvou zpětnou vazbu k akcím či zkušenosti z akcí minulých.

Úspěšné projekty z minulých let

Na minulých ročnících organizátorského setkání Refresh vzniklo spoustu myšlenek a nápadů na akce. Podívejte se na několik z nich, které se podařilo dotáhnout do úspěšného realizace.

Na hraně – malá škola environmentálního života

Vysněná lokalita chátrajícího zámku Jezeří nad hranou hnědouhelného dolu se spojila s myšlenkou akce o environmentálně udržitelném způsobu života. A tak vzniklo Na hraně, zážitkově dobrovolnická letní akce, mimo jiné vyjadřující postoj, že naše budoucnost je jinde než v těžbě uhlí a jeho spalování (a podobných devastujících způsobech využití krajiny
a přírodních zdrojů). Letos v létě proběhne druhý ročník této jedinečné akce.