Pojďme refreshnout Brontosaura!

Bez nových myšlenek a projektů by Refresh nebyl Refresh. Každý rok na Refreshi vznikají nové nápady, sdílíme nápady na aktivity a projekty, zveme se k aktivitám, které chystáme. Vymýšlíme spolupráci na různých akcí.

A jak to bude probíhat letos?

Refresh nápady a projekty
Máš nápad na tábor, projekt, víkendovku, jednodenní akci, večerní sešlost? Ideální! V přihlášce na programy, která ti přijde týden před akcí, si nápad nahlas k představení ostatním.

Na kávičku s mentory, mentorkami a dalšími spoluúčastníky
V sobotu po obědě ti budou neformálně k dispozici mentoři a mentorky Hnutí Brontosaurus i další osobnosti. Dáš si kávu a zákusek a spolu s mentory či dalšími účastníky Refreshe budeš moci svůj nápad prodiskutovat, rozvinout jej, dát mu reálnější obrysy a získat na něj cennou zpětnou vazbu.

Prezentace a burza nápadů
Odpoledne dostaneš čas a prostor představit svou vymyšlenou a konzultovanou akci či projekt dalším desítkám účastníků. Můžeš tak nalákat parťáky do týmu, získat propagaci, podporu či další zpětnou vazbu. Na akci přijíždí i množství absolventů a absolventek kurzů, které zajímá, do čeho by se mohli zapojit. 🙂

Podpůrná skupina
Nemáš zatím na mysli žádnou akci? Možná ani nechceš organizovat? Nevadí, rádi uslyšíme tvou zpětnou vazbu k akcím či zkušenosti z akcí minulých.

Úspěšné projekty z minulých let

Na minulých ročnících organizátorského setkání Refresh vzniklo spoustu myšlenek a nápadů na akce. Podívejte se na několik z nich, které se podařilo dotáhnout do úspěšného realizace.

Na hraně – malá škola environmentálního života

Vysněná lokalita chátrajícího zámku Jezeří nad hranou hnědouhelného dolu se spojila s myšlenkou akce o environmentálně udržitelném způsobu života. A tak vzniklo Na hraně, zážitkově dobrovolnická letní akce, mimo jiné vyjadřující postoj, že naše budoucnost je jinde než v těžbě uhlí a jeho spalování (a podobných devastujících způsobech využití krajiny
a přírodních zdrojů). Letos v létě proběhne druhý ročník této jedinečné akce.